motoparty_logo
sliderHlavicka/s3.png
sliderHlavicka/s3.png
sliderHlavicka/s2.png
sliderHlavicka/s1.png

Motorkářský sraz motoparty u Jičína / Motosrazy 2018

Pavel Hanzlík


sliderStred/s7.png
sliderStred/s6.png
sliderStred/s5.png
sliderStred/s4.png
sliderStred/s3.png
sliderStred/s2.png
sliderStred/s1.png
sliderStred/s1.png

MOTORKÁRI POZOR! MOTOPARTY Lužany u Jicína se stehují do Osrružna u Jicína!

Motorkáři

motorkari.czjourneyman.czfullpartyservis.czpartystanpronajem.cz
Pavel Hanzlík

Narodil se 17. května 1969 v Praze, zemřel 20. září 2008 v Č. Budějovicích.

S motocykly začal ve svých třinácti letech. Jezdil trial, motokros, ale největším lákadlem pro něj vždy byly extra silné velkoobjemové stroje. Když se objevily první zprávy z Anglie o novém stylu jezdění na těžkých jedenáctkách typu Streetfighter, bylo jasné, že tohle je pro něj to pravé.
Odešel z Kanceláře prezidenta, kde pracoval jako řidič Havlova poradce, aby mohl více času trávit tréninkem na motorce, což také přineslo ovoce. Pavel se při svých vystoupeních specializoval na tvrdé akční podání na těžké silné motorce.
Svojí show předváděl pravidelně nejenom na MOTOPARTY, ale byl známý téměř po celé Evropě, nejvíce v Maďarsku a v Polsku.

Prorazil i za “velkou louží” v Mexiku na ostrově Cozumel, kde si v krátké době získal spoustu fanoušků. Několik měsíců pobýval a vystupoval v U.S.A v Kalifornii.
Pavel byl členem barrandovské agentury Filmka Stunts. Jako kaskadér se podílel na několika filmech, např. Project–X, Chasing Liberty, Nec it a Hostel II, na videoklipech pro hollywoodskou a anglickou produkci a na několika dalších projektech.
V roce 2001 přestal soutěžit a najel na pracovní dráhu kaskadéra.Je autorem vlastní videonahrávky “Dream 2000” k níž si sám vytvořil scénář.

Soutěže:
1998 - vítěz českého šampionátu Streetfighter Day České Budějovice (1. místo)
2000 - vítěz českého šampionátu Streetfighter Day České Budějovice (1. místo)
2000 - Mezinárodní šampionát Streetfighter Day České Budějovice (3. místo)
2001 - Mezinárodní mistrovství ve stuntridingu v Maďarsku (2.místo)
2001 - Český šampionát Streetfighter Day Hradec Králové (2. místo)

Rekordy:
1998 - držitel rychlostního rekordu po zadním kole se spolujezdcem, který činí 212 km/h!, zápis v Guinessově knize rekordů
1999 - držitel rychlostního rekordu po předním kole, který činí 150 km/h, zápis v Guinessově knize rekordů
2003 - držitel rychlostního rekordu po zadním kole se spolujezdcem, který činí 195 km/h na sériovém, neupraveném motocyklu Yamaha Fazer 1000.
2003 - vytvořil nový, zatím světový délkový rekord v jízdě po zadním kole s vypnutým motorem, který činí 92 metrů. Rekord byl zdolán rovněž na sériové Yamaze Fazer 1000.

Pavel zemřel za řidítky motocyklu, při svém kaskadérském vystoupení v Českých Budějovicích, kdy se motorka nečekaně vymrštila přes zadní kolo. Jedni tvrdí, že se vlivem chladného počasí zadní pneumatika „chytla“, druzí zase, že došlo k technické závadě a „přehozením“ motorky přes zadní kolo Pavel situaci řešil. Bohužel, pravdu si s sebou Pavel odnesl do nebe.

Zdroj: motonebe.cz


Fotogralerie z MOTOPARTY:Motorkáři! Motorkářský sraz MOTOPARTY u Jičína 2018 oslaví již své 30. výročí v kempu Dřevěnice u Jičína pouhé 2 kilometry od místa vzniku založení motosrazu Lužany u Jičína v roce 1997. Motosraz patří mezi přední motosrazy 2018 a navštěvuje ho v průměru 1 650 motorkáři. Tímto Vás chceme pozvat na motorkářský sraz MOTOPARTY 2018. Na MOTOPARTY v Dřevěnicích Vás čeká jako vždy bohatý program, parádní kapely, soutěže, erotika, spanilá jízda atd. Zároveň děkujeme všem partnerům.

Motosraz Motoparty

TIPMOTO.COM www.motodenik.cz ČMN www.motosalon.cz MOTOROUTE.CZ
www.fullpartyservis.czzajistime-party.czmotosrazprasek.cz
hradeckav8.cznase-vinoteka.czpartystanpronajem.cz