motoparty_logo
sliderHlavicka/s3.png
sliderHlavicka/s3.png
sliderHlavicka/s2.png
sliderHlavicka/s1.png

Motorkářský sraz motoparty u Jičína / Motosrazy 2018

O motosrazu MOTOPARTY DŘEVĚNICE u Jičína 2012


sliderStred/s7.png
sliderStred/s6.png
sliderStred/s5.png
sliderStred/s4.png
sliderStred/s3.png
sliderStred/s2.png
sliderStred/s1.png
sliderStred/s1.png

MOTORKÁRI POZOR! MOTOPARTY Lužany u Jicína se stehují do Osrružna u Jicína!

Motorkáři

motorkari.czjourneyman.czfullpartyservis.czpartystanpronajem.cz
O nás

MOTOSRAZ 2017 MOTOPARTY DŘEVĚNICE A MOTOSALON 2017 V PRAZE

MOTOPARTY DŘEVĚNICE A MOTOSALON 2016Již od roku 2010 pořádá společnost Veletrhy Brno největší český motocyklový veletrh Motosalon. Výstava Motosalon vychází již léta vstříc motorkářům z celé republiky a proto se koná v lichých letech v Praze a v sudých v Brně. Letos to byl už 8.ročník a je třeba dodat ,že motorkářský sraz,Motoparty Dřevěnice, byl vždy u toho.

Na výstavě Motosalon jste mohli vidět nejenom náš stánek,, motorkářské srazy“se sličnými hosteskami, ale především reprezentativní zastoupení významných značek motocyklů i výrobců motocyklového příslušenství, doplňků a oblečení a řadu doprovodných programů.

Letošním hlavním tahákem byly motocyklové novinky, které výrobci představili na světových výstavách na podzim loňského roku v Kolíně nad Rýnem a italském Miláně. Někleré novinky jste zde mohli vidět ještě dřiv, než přijdou oficiálně do seriové výroby.

Motosalon byl letos první příležitostí hromadného setkání motocyklistů po zimní přestávce.

Jsme rádi, že motosraz Motoparty Dřevěnice 2017, které má letos už 29.pokračování, bylo u toho.

SRAZ MOTORKÁŘŮ MOTOPARTY u JIČÍNA A MOTOSALON 2016

MOTOPARTY DŘEVĚNICE A MOTOSALON 2016Motosalon 2016 v Brně se už právem stal motorkářskou akcí roku.

Brněnské výstaviště se první březnový víkend stalo místem, kde se motorkáři mohli přiblížit svým snům na dotek.

Motorkářský sraz Motoparty Dřevěnice byl opět jeho součástí. Pravda ne velkou, ale naše milé hostesky určitě nikdo nepřehlédl.

Na Motosalonu jste měli pod jednou střechou koncentraci silných motorů i krásných dívek. K tomu bohatý doprovodný program , hlavně od kaskadérů Crazy Day i s jejími jedinečnými hosty.

Na Motosalonu nechyběly světové renomované značky, jako Honda, Yamaha, Kawasaki, Suzuki, BMW, Triumph, Harley-Davidson adt. Nejenom motorkáři mohli na jednom místě vidět pestrou paletu novinek a premiér.

Sraz motorkářů Dřevěnice se pravidelně účastní této mezinárodní výstavy a zve na již 28. pokračování MOTOPARTY u Jičína v Dřevěnicích.

MOTORKÁŘSKÝ SRAZ MOTOPARTY A MOTOSALON 2015

MOTORKÁŘSKÝ SRAZ MOTOPARTY A MOTOSALONMotosalon 2015 ve třech halách a s anketou o nejlepší motorky Motocykl roku.

Největší středoevropský veletrh motocyklů,čtyřkolek a příslušenství Motosalon se letos konal od 5. do 8.března na výstavišti v Letňanech.

Na Motosalonu jsme jako jediní z pořadatelů moto srazů propagovali náš motorkářský sraz Motoparty Dřevěnice 2015. Mohli jste navštívit náš výstavní stánek,kde jste se dozvěděli podrobnosti o srazu.

Letošní Motosalon byl také setkáním zajímavých hostů. K vidění byli ,kaskadér a testovací jezdec Pepa Sršeň, šéfkuchař a gurmán Zdeněk Pohlreich, muzikant Václav Noid Bárta, moderátoři Petr Vágner a Dalibor Gondík a herečka Alice Bendová. Účastnili se i jezdci nedávno skončené Rally Dakar nebo dobrodružného projektu Moto cestou necestou a další. Samotné zahájení odstartovalo odhalením nové motorky Hondy RCV Karla Abrahama pro nadcházející sezonu.

K vidění byla plejáda nejznámějších značek působících na českém trhu jako Honda, Suzuki, Yamaha, KTM, Harley -Davidson, Triumph, BMW, Aprilia, Moto Guzzi, Indian, Victory, Royal Enfield a další. O bohatý program se starali také kaskadéři z Crazy Day, kteří nabídli skvělou kaskadérskou show včetně synchronních jízd a Globusu smrti.

MOTOPARTY DŘEVĚNICE u Jičína 2014

SRAZ MOTORKÁŘŮ MOTOPARTY - SPANILÁ JÍZDA Děkujeme všem motorkářům, kteří i přes občasnou nepřízeň počasí přijeli na 26. pokračování motorkářské srazu - MOTOPARTY DŘEVĚNICE u Jičína. Bylo připraveno 11 kvalitních kapel např. Krucipusk, Komunál , Morčata na útěku, Tři sestry Banditos ,Hlahol a další, bohatá tombola , spanilá jízda , mnoho soutěží , tradiční křest motorkáře , miss mokré tričko. To vše přispělo k MOTOPARTY jak ji léta znáte. Děkujeme partnerům, dodavatelům a všem ostatním , kteří svým dílem pomohli k úspěšnému průběhu Motoparty Dřevěnice.Těšme se již na 27.sraz MOTOPARTY DŘEVĚNICE v roce 2015.

Motorkáři! Motorkářský sraz MOTOPARTY Dřevěnice u Jičína v roce 2014 oslaví již 26. výročí. Po letech v Lužanech, Dřevěnicích a jednom moto srazu v Ostružně Vás opět v srpnu zveme do Dřevěnic k oslavě tohoto výročí slavného motosrazu. Motorkářský sraz MOTOPARTY 2014 čeká 26. úspěšné pokračování. Znamená to, že by se na první ročník museli motorkáři sjet v srpnu roku 1989. To nebylo ale za minulého režimu možné. Několikrát se totiž motorkářský sraz taky konal i na jaře v Dřevěnicích, kde v úspěšné tradici s motorkáři pokračujeme. Proto se první MOTOPARTY datuje ke květnu 1997. Motosraz je ,, otevřený “ pro všechny typy, značky a kubatury motorek, včetně historických.

MOTO SRAZ DŘEVĚNICE NA MOTOSALONU Toto moto setkání přátel jedné stopy patří mezi motorkáři k jednomu z nejznámějších a nejnavštěvovanějších v České republice. Průměrně navštívilo sraz motorkářů 2452 motorkáři. Rekordně nás poctilo návštěvou 5 200 motonadšenců. Motorkářský sraz nabízí vždy v programu klasické ,,motorkářské“ soutěže o hodnotné ceny, bohatou tombolu, spanilou jízdu, kapely zvučných jmen, např. ŠKWOR, KRUCIPUSK, WALDA GANG, KOMUNÁL, ARAKAIN, MORČATA NA ÚTĚKU, RAMMSTEIN M. C . , DEBILL HEADS, TŘI SESTRY BANDITOS, TURBO, ALEŠ BRICHTA, QUEEN MANIA a mnoho dalších. Nechybí samozřejmě krásné motorky, holky, dobré pivo i tradiční erotická show. Velkou chybou by bylo nespomenout skvělou moderátorskou dvojici Dr. Bubna a Vláďu Štusáka. Vše umocňuje příjemné prostředí kempu posazeného v krásné přírodě Českého ráje.

Náš motosraz pravidelně obohacoval svou účastí jeden z nejslavnějších motocyklových kaskadérů Pavel Hanzlík. Motorkáři ho znají ze show na významných moto srazech a MOTOPARTY bylo poslední, kde Pavel Hanzlík bavil svým profesionálním vystoupením motorkáře. Bohužel dálší motosrazy již nenavštíví. Pavle děkujeme…. Věříme, že tato krátká charakteristika motosrazu Vás natolik zaujala, že se i Vy budete chtít stát součástí našeho motorkářského srazu v kraji Rumcajse, Manky a Cipíska, který se opakuje káždý rok.

Na setkání a spolupráci s Vámi se těší pořadatelé MOTOPARTY DŘEVĚNICE.

Motosalon - Motoparty - Motorkáři

Pátý Motosalon, kde jste mohli také navštívit naši malou expozici k Motoparty Dřevěnice 2014 je za námi. Nepamatujeme, kdy v minulosti přijelo na Motosalon, díky počasí, tolik lidí na motorkách. Návštěva poprvé překonala 51 tisíc návštěvníků, což je rekord motocyklových výstav u nás.

MOTOSALON - MOTOPARTY - MOTORKÁŘI Motosalon 2014 sklidil mimořádnou publicitu a ohlas hlavně díky evropské premiéře novinek z dílny Harley Davidson-Dyna low Rider a Sportster SuperLow 1200T, jež se odehrála pouhých 16 hodin po světové premiéře v Milwakuee. Samozřejmě pozadu nezůstaly ani další významné motocyklové značky – Honda, Kawasaki, KTM, Yamaha, Kymco, Triumph, BMW, Jawa…Vedle toho další expozice firem s příslušenstvím, oblečením, doplňky- prostě všeho, co k motorkářskému životu patří.

Na výstavu patří i customy, které byly na Motosalonu k vidění, jako ochutnávka pro příští ročních, kde se počítá s jejich výrazným zastoupením. Díky jarním teplotám bylo mnoho návštěvníků vidět mezi halami, kde probíhal doprovodný program, jako testovací jízdy, výlety s průvodcem na velkých motorkách značky Yamaha mimo areál výstaviště, nebo kaskadérské kousky Crazy Day.

K motorkám neodmyslitelně patří i motorkářské srazy, proto jsme rádi, že MOTOPARTY DŘEVĚNICE u Jičína mělo na výstavě MOTOSALON 2014 své zastoupení.

MOTORKÁŘSKÝ SRAZ MOTOPARTY DŘEVĚNICE u Jičína 2013

Každoročně se motorkáři sjíždějí na motosraz do Rumcajsova kraje u Jičína. Ne jinak tomu bylo 16.-18. srpna, kdy přes 1600 motorkářů přijelo na motorkářský sraz do Dřevěnic u Jičína oslavit již 25. ročník MOTOPARTY. Motorkářský sraz v Dřevěnicích nabídl skvělé kapely jako WALDA GANG, DOGA, KOMUNÁL, SPEKTRUM, KISS Praha, ACDC rev., HLAHOL , RIZIKO, ALŽBĚTA a FÉNIX.

Motorkáři měli letos opět na MOTOPARTY v Dřevěnicích nabitý program soutěžemi od moderátorských stálic  Dr. Bubna a Vládi Štusáka. Tradiční Miss mokré tričko, striptýz i další motorkářské soutěže tak získaly ještě větší rozměr. Zapomenout se nesmělo ani na specialitu Dr. Bubna "Křest motorkáře". Nechyběla vyjížďka Českým rájem a bohatá tombola s hlavní cenou minibikem.

Letos jsme taky vylosovali výherce, který měl celý víkend zcela zdarma v hodnotě 10000,- Kč . Vyhrál pro sebe a pro kámoše či kámošky vstupenky, ubytování v chatce s plnou penzí, moto poukázku na benzín za 1000 Kč cenu za 4000 Kč od firmy Motoobchod a pivenky na celý víkend, takže ho určitě víkend na letošní MOTOPARTY Dřevěnice u Jičína nestál ani korunu a jěště mu zbylo.

Celý motorkářský sraz umocnilo ideální počasí, a kdo vzal motocykl a přijel, věříme, že nelitovali stráveného víkendu na MOTOPARTY DŘEVĚNICE u JIČÍNA.

MOTOPARTY patří mezi významné moto akce, která Vás i v letech 2014, 2015, 2016 až k 30. výročí...... bude stále lákat. 

V roce 2014, na začátku motorkářské sezony, můžete opět navštívit náš stánek na výstavě MOTOSALON 2014, kam všechny moto nadšence zveme a společně odstartujeme sezonu 2014.

Těšíme se na MOTOPARTY DŘEVĚNICE u JIČÍNA 2014.Motorkáři! Motorkářský sraz MOTOPARTY u Jičína 2018 oslaví již své 30. výročí v kempu Dřevěnice u Jičína pouhé 2 kilometry od místa vzniku založení motosrazu Lužany u Jičína v roce 1997. Motosraz patří mezi přední motosrazy 2018 a navštěvuje ho v průměru 1 650 motorkáři. Tímto Vás chceme pozvat na motorkářský sraz MOTOPARTY 2018. Na MOTOPARTY v Dřevěnicích Vás čeká jako vždy bohatý program, parádní kapely, soutěže, erotika, spanilá jízda atd. Zároveň děkujeme všem partnerům.

Motosraz Motoparty

TIPMOTO.COM www.motodenik.cz ČMN www.motosalon.cz MOTOROUTE.CZ
www.fullpartyservis.czzajistime-party.czmotosrazprasek.cz
hradeckav8.cznase-vinoteka.czpartystanpronajem.cz